Berguzar123

Co si vybrat mobil, kytaru, motorku?

Mobil mam ale musim snim do obchodu (restart..a nefung. otac. obrazovky....­.)kytaru tu taky mam spanelku ale chci asi spise elektrickou nez akustickou chodila jsem na kytaru 4 roky a ted uz sama 🙂 a motorka skutr nemam vim je to drahe......ale chci jestli byste mi nerekli co vy byste si vybraly atd......prosim vim to musim ja i rodina ale chci se zeptat jestli byste neco napsaly jsem holka jemi 15 budu mit narozky ted v srpnu…prosim dekuji 🙂

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Taky je důležitý abys na elektriku uměla hrát jelikož je investice do elektrické kytary drahá. Vo cenu motorky zas tak nejde ovšem nevím jak by se líbilo rodičům kdybys brázdila naše silnice, je to vo hubu. A opravit mobil může býti druhý menší dárek.

krom toho příště otázky doplňuj, děkuji
Doplňuji:
že by ? http://www.sky­divearena.cz/cz/fun­flight/

Je to v Letňanech, byl jsem tam a je to zážitek. Teď jde o to jestli bydlíš poblíž Prahy.

Další odpovědi
setapouch

Co takhle knihu? Třeba Pravidla českého pravopisu bys mohla v budoucnu ocenit nejvíc.
Doplňuji:
A za sebe říkám: kup si motorku. Proč? Každá mladá ledvina dobrá.

Quimby

No tak já nevím, co se ti líbí. Já bych si z tohohle nevybral nic, mobil mám, na kytaru neumím, motorku nechci.
Vyber si, co tě bude bavit, jinak na motorku potřebuješ řidičák, takže podle toho vybírej.

Lurius

Myslím že ti nepomůže, když ti řeknu, co bych si vybral já, jde o to co dokážeš lépe využít a co ti udělá větší radost.

Zeptej se někoho, kdo tě alespoň trošku zná ;)

Lamalam

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ahoj-poradte-mi-prosim-je-lepsi-kytara-nebo-mobil-nebo-motorka-je-mi-15-dekuji

mojmírovec

Motorku si nekupuj s tou bys někde zahučela.Mobil si oprav někde u opraváře a elektrickou kytaru ti můžou půjčit k narozeninám :D

Nazdar Bazar

Setapouch: Už se zklidni.

setapouch

Máš na mysli něco konkrétního?

Nazdar Bazar

Výrok „každá mladá ledvina dobrá“ mi nepřijde nejadekvátnější. V tomto kontextu to zavání velmi sprostě.

setapouch

Ale to je jen tvůj problém, ne můj. Docela určitě tu téměř každý slyšel termín „dárce orgánů“ související s motorkami.
Takže být tebou, zametu si před vlastním prahem a zklidním sám sebe a neotravuju druhé. Kapišto?

Nazdar Bazar

Určitě, ovšem tazatelka se ptala jaký dárek by byl vhodný ovšem tenhle výrok mi přišel vulgární.
Jelikož orgány darují dle mého lidé po smrti kteří z důvodu havárie přijdou o život a umožní transplantaci ostatním, ale třeba se pletu. Máš proto své vysvětlení ? Ale jedovaté to přinejmenším bylo. Howgh

setapouch

Takže sis prostě jen léčil komplex. Gratuluju k té odvaze.

Nazdar Bazar

Ovšem svoji interpretaci jsi nesdělil 😉

setapouch

Nepovažuju to za nic závadného, takže nemám potřebu to obhajovat.

Nazdar Bazar

Velice jsi mě pobavil. Děkuji za názor.

Berguzar123

Děkuji Pravidla českého pravopisu nechci a jestli to vadí jak jsem to napsala tak promin ale nechtěla jsem se zdržovat omlouvám se.

setapouch

Neomlouvej se, je to jen tvoje vizitka.