Berguzar123

Ahoj poradte mi prosim je lepsi kytara nebo mobil nebo motorka???je mi 15 dekuji

Nejlepší odpověď
setapouch

A na základě čeho ti asi máme poradit?
Doplňuji:
Ale abys neřekl, že jsem neporadil… Kytara je lepší, jestliže chceš hrát písničky. S mobilem to jde taky, ale není to ono. Motorka je v tomto případě poměrně nevhodná.

Jestliže potřebuješ být v kontaktu s ostatními, můžeš si vybrat mobil pro okamžitý kontakt nebo motorku pro osobní kontakt. S kytarou je to výrazně těžší – pokud nejsi opravdu dobrý, nezvládneš zpívat a mluvit zároveň.

Jestliže se potřebuješ přesouvat z místa na místo po vlastní ose, ber motorku. Kytara se sice dá použít jako pádlo, ale musel bys mít loď nebo vor, nehledě na omezenou říční síť. Mobil je v takovém případě poměrně neúčinný.

Snad jsem ti pomohl.

Další odpovědi
cochee

Nejlepší je jídlo. Je mi 44 prosím.

DaniSimk

No tak motorku ti rodiče asi nedovolí, mobil pravděpodobně máš a kytara alespoň rozvíjí vzdělání, ale pokud nemáš hudební sluch tak si raději pořiď ten mobil, protože by ti sousedi asi poděkovali 😁 😁 😁

anonym

Na kytaru chytneš holky, s motorkou můžeš taky zabodovat, ale je nákladnější na provoz, údržbu i uskladnění. Mobilem holku nechytneš, ale díky Twitteru, FB můžeš dřepět doma a kecat s virtuálními kamarády. Takže MT je asi nejhorší volba.

HZK

Na kytaru musíš mít sluch(pokud máš, ber kytau), jinak budeš trápit své okolí a stejně se nic nenuačíš. Na motorce se zabiješ a sou drahý. Pokud nemáš sluch a řidičský um, kup si mobil. Tím vůbec nic nezkazíš, max budeš jako tvoji vrstevníci z generace ztracené sedět na fb.

klumprt

Nejlepší je kytara. Naučíš se na ni hrát tak, že budeš slavný a bohatý a koupíš si motorek a mobilů, co hrdlo ráčí.

bolak

To je sporný, na kytaře se blbě jezdí, na motorku se na druhou stranu špatně hraje.

geekocz

Určitě bych ti radil vybrat si kytaru. Za předpokladu že na ní umíš/ budeš se dobře učit hrát. Znám hodně lidí co hrají na kytaru a je to paráda. Jednou jsem se bavil s kamarádem a ptal jsem se co se mu v životě nejvíc povedlo a on odpověděl, že se mu nejvíce povedlo to, jak se naučil hrát na kytaru. A uměl hrát fakt parádně.

Elen5105

To je těžké. Nepřipsal si žádné podrobnosti. Pokud si vybereš kytaru, tak je tu riziko, že tě to brzy přestane bavit a nebo ti to zkrátka nepůjde. Motorka se ti může hodit do budoucna, ale momentálně bych si vybrala mobil.

msi

šetři si to na užitečnější věci, jednou se ti to bude hodně hodit.
jinak z tohodle bych nekupoval nejakej drahej chytrje mobil, to sou vyhozeny prachy za picovinu, nepotrebuješ tkaové veci hele v toémle veku – muj nazor jen.

marci1

V 15 letech je nejlepší kytara. 🙂

Berguzar123

Omlouvám se že jsem to sem nenapsala (jsem holka a bude mi 15) udělala jsem novou otázlu prominte i třeba za pravopis nechci se zdržovat děkuji.

cochee

Nenapsalas „holka;“ že ti je 15 jsi napsala. Novou otázku nezakládej – propříště -, spíš využij k opravě funkci Doplnění otázky, nebo když už to nejde, tak napiš do Diskuze, jako teďka. Pravopis neřeš, vynechala jsi jen pár čárek, což není tak hrozné proti jiným – ale s tím nezdržováním se opatrně. Pokud se nechceš zdržovat a otázce se trošku nevěnuješ, může se stát, že ti taky nikdo neodpoví, anebo dokonce se na tebe oboří. My tady někteří odpovídáme docela rádi, ale musí to mít nějakou „štábní kulturu“ a to i od tazatele.