Aaron

Co si o tomhle myslíte vy?

Nedávno jsem se s jednou holkou „bavil“ o existenci supersopek a jejich velkému riziku. Popisoval možné scénáře, jak by to MOHLO (né že bude) vypadat po explozi například slavného Yellowstone a odpovědí mi na to bylo, že řešim „naprosté sračky“.

Jak moc lze podložit to, že řešim hloupé věci? „Naneštěstí“ mě supervulkány, vesmír a podobná témata fascinují, ale najít někoho s kym to lze probírat, je dnes těžké. Co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Diskuse o supervulkánech s dívkou má smysl zřejmě jen tehdy pokud začíná nějak takto „to se takhle jednou potkal supervulkán s vulkánem a ten menší udělá hepčí, a ten velký na to…“ … a končí to HIHIHI …

Podívej mě by taky nenapadlo vybalit problematiku objektového návrhu backend aplikací a návrhových vzorů před kýmkoliv (tedy teď jsem to vyjímečně udělal), prostě si nejdřív musíš trochu oťukat zájmy na druhé straně a podle toho volit témata hovoru … podsouvání svých zájmů bez špetky empatie prostě nedělá lidem kolem moc dobře, zvlášť pokud se k problematice vracíš často neumíš najít tu správnou mez.

Další odpovědi
Emefej

Pokud jsi problém nevyřešil a pouze o něm tlachal, tak má slečna naprostou pravdu.

Mc Merkurion

… že se slečně vůbec nedivim, toto se řeší zásadně v pánské společnosti v hospodě, tam je na to ta správná vědecká úroveň, se slečnou probíráme prvotní hřích či darwinovu teorii o poznávání druhů …

Kepler

Pro někoho to jsou „sračky“, pro někoho závažná hrozba. Ten supervulkán by teoreticky měl bouchnout každou chvíli, soudě podle toho v jakých intervalech bouchal v minulosti. Může mít za následek částečné vyhynutí života na Zemi, v minulosti se už tak stalo. Takže až to doopravdy bouchne, někdo bude překvapen, druhý bude stále opakovat: „já jsem vám to říkal!“ Ve výsledku to ale bude úplně jedno. Země si škytne, konečně se zbaví člověka a pojede se dál močálem černým okolo bílých skal.

zjentek

Myslím si o tom, že to děvče mělo sračky v mozku a proto taky z ní tak spontánně vytekly.
Není to nic neobvyklého, holky se musí nechat uživit a supervulkán jim v tom nepomůže. Ten „chtíč jistoty“ je u nich tak dokonale propracovanej, že v konečným důsledku I TEN VULKÁN kvůli tomu bouchne!

anonym

… pokud to chceš vážně probírat prostě si najdi příslušnou tematickou zájmovou skupinu, v rámci nějakého diskusního fóra nebo vědeckého kroužku a tam to můžeš probrat do nejmenších detailů 🙂 Nebo se dej rovnou na studium geologie a podobně fascinovaných tam najdeš zřejmě víc než na obecně zaměřených školách.

Aaron

Díky za odpovědi. Víte, co mě na tom fascinuje zdaleka nejvíce? Za celou půlhodinu si nestěžovala, že jí to nějak vadí a co víc, řešila to se mnou, takže pokud jsem už řešil sračky, ona na tom nebyla o moc lépe. Je fakt, že někomu něco cpát není fajn, ale necpal bych, kdyby si o to řekla. Tim, že mi odpovídala, z mého pohledu dává najevo, že se o tom bavit chce.

ivzez

Nenapadlo Vás, že mohla odpovídat jen ze slušnosti?
Třeba doufala, že po této odpovědi skončíte…

Má-li hovor k něčemu být, musí zajímat oba.
A myslím, že mezi dívkami není moc takových,
které by toto téma opravdu zajímalo.