Lgee

Co si o tomhle myslíte?

Údajně nějaký "svobodný mikrostát, který dbá na Svobodu a soukromý, vypadá to celkem profesionálně https://www.no­oqland.org

PS: podle mě to jde ale musí to být třeba ostrov, nebo někde na vodě v mezinárodních vodach. Takže to zas tak nereálné nebude

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Frontinus

Nereálné

Takových šaškáren je celá řada, známý je např. i Liberland. A ten názorně ukazuje, že takové věci můžou fungovat jen jako vtip a většina příznivců jsou jen recesisté (vč. recesistů parodujících obvykle libertariánství blízkou ideologii takových pseudostátečků). V okamžiku, kdy se Srbsko a Chorvatsko o sporné území, na kterém Liberland „leží“, nějak dohodnou, Liberland bude, podobně jako Nooqland, jen internetovou stránkou.