Avatar uživatele
Sirifan

Co si o ní mám myslet?

Ahoj, jedna holka ze školy která se mi líbí mi sama napsala že by se mnou chtěla jít ven a pak mi i napsala že se jí líbím a zeptala se co si o ní myslím já. Odepsal že je fajn holka a že se mi taky líbí. Ale pak už sme se o tom nějak nebavily a dneska ve škole sme se na sebe jen tak uculovali ale ani nepozdravily. Mám jí teda pozvat ven a zkusit jí třeba políbit nebo obejmout a postoupit dál nebo co mám dělat. Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

J8 bych řekla, že jen jen obyčejně stydí. Textovky snesou hodně, ale říct to někomu zpříma do očí už je o něčem jiném. A zdravit se dá mnoha způsoby, nejen slovy ;o) takže jdi do toho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

a co chces po nas ?…pozehnani mas ho mit ..ja myslel ze v tom mate jasno ..:D podle toho co pises …:D ano rekni ji… ze si chces dat spicha a pozvi ji co ja vim do kavarny …cajovny na zmrzku do zoo nebo se toulejte jen tak po venku co budes delat potom je jen na tobe …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Víš ty co? Koukni se na film Yes Man, jestli ti to nedojde, tak ti poradím jednu dobrou věc-pokaždé, když se něco takového stane, nastav si nějaký minimální cíl, třeba ji políbit, jestli to splníš, mise splněna a můžeš být šťastný, možná s tebou i něco bude mít dál. Jestli ji nepolíbíš, nic se nestane, ale budeš mít daleko menší pravděpodobnost, že s ní něco budeš mít dál a ani ji nepolíbíš, takže vážně nic se nestane…
Samozřejmě, toto je málo účinná metoda, v začátcích ale hodně pomůže a přejde tě ostýchavost, já jsem věrný příklad :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a třeba chce vážně jenom tebe ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek