HanickaP

Co si myslíte o seznamování přes internet?

Ahoj, co si myslíte o seznamování přes internet, nemyslím žádnou seznamku, ale přestěhovala jsem se teď kvůli škole do Brna a ráda bych občas zašla s nějakou partou třeba na výlet, v zimě jela na hory atp., spolužáci se moc netváří, tak mě napadlo napsat do nějaké diskuze,někam na facebook nebo tak, máte někdo nějakou zkušenost?

Odpovědi
ivzez

Jestli tě zajímají spíše pohybové aktivity, na internet bych
moc nespoléhala. Takové lidi potkáš spíše venku.

Zkus si vyhledat sportovní oddíly nebo skupiny lidí,
kteří se zajímají o stejné nebo podobné věci jako ty.

A potom tam zajdi.

anonym

Ahoj,mám velice dobrou zkušenost http://www.spo­luhraci.cz/ kde jsou lidé co hledají spoluhráče na společnou sportovní zálibu,naopak velmi špatná zkušenost je se seznamováním na Badoo,Lidé.cz a i přes takový ti chat seznamky pro mladé kde hledají jen chat a lidi kterým se můžou psychicky vyzpovídat z problému.

orestez

Spíš jde o další způsob jak najít bydlení, spolubydlení. Pokud náhradní bydlení nehledá amnestovaný od VK, spolužití kryté za hledám byt, může po nějaký čas fungovat. Nebo roznášení specifických nemocí.
Nevěš hlavu na věšák ale zkus najít nějaké mládežnické křesťanské sbory, nebo jít rovnou k Salesiánům do Žabovřesk, kde jistě pořádají volnočasové aktivity.

Arne1

Hledej nějaké turistické a lyžařské kluby. Například http://www.ly­zak.cz/

Pokud by ses zajímala o geocaching, pak bys to měla velmi jednoduché. V Brně se každý týden koná minimálně jeden event. (setkání) příznivců geocachingu kde se dá hledat parta na výlety. Skupin které z Brna často vyrážejí na výpravy je několik (včetně mne).

A konečně poslední rada – předpokládám, že studuješ na vejšce. Zkus se jít pozeptat na katedru / ústav tělesné výchovy, třeba ti tam něco dobrého poradí.

DomcaJe

V dnešní době uplně normální věc, souhlasím, že člověk musí být víc opatrný, ale jinak uplně v pohodě, za posledního půl roku jsem přes internet poznala uplně skvělý lidi a neměnila bych, je super, že máme takový možnosti.

MarkettB

Souhlasím, když budeš trochu opatrná, je to přes internet uplně v pohodě, skoro rok zpátky jsem řešila něco podobnýho, ne že bych nikoho neznala, spíš moji kamarádi nemají tolik stejných zájmů jako já a neměla jsem s kým jet právě na ty hory, taky jsem se domluvila přes internet a máme teď uplně super partu a jedeme tento rok zas!

Renatka2

Taky mi to přijde v dnešní době normální 🙂 Jen jsem stejně na nikoho nikdy nenarazila 😁 jsem nová v Brně a i když už jsem psala do X diskuzí a tak různě, nikdo se neozval a nebo když jo, stejně jsme se nakonec nedomluvili 😁 už začínám být bezradná

MiluskaN3

(nejsem tedy @DomcaJe) Ale mám podobnou zkušenost a za mě můžu doporučit Mevyo, mně se taky dlouho nikdo neozýval, ani na fb ani v diskuzích, ale na té appce to jde fakt mnohem rychleji, vždycky jen napíšeš, jakou aktivitu plánuješ, přidají se ti tam lidi, co by šli rádi s tebou a to je v podstatě všechno, je to fakt super lehký a poznala jsem super lidi!

Broukk

Mám podobnou zkušenost, taky jsem se stěhovala a nikoho v novým městě neznala, ale vždycky se pak někdo najde, já měla štěstí na spolužáky, takže jsem to měla o to jednodušší, ale nemyslím si, že by to přes internet byl špatný nápad, za zkoušku nic nedáš, jen si dávej pozor, s kým se domlouváš 🙂

MarkettB

Souhlasím, když budeš trochu opatrná, je to přes internet uplně v pohodě, skoro rok zpátky jsem řešila něco podobnýho, ne že bych nikoho neznala, spíš moji kamarádi nemají tolik stejných zájmů jako já a neměla jsem s kým jet právě na ty hory, taky jsem se domluvila přes internet a máme teď uplně super partu a jedeme tento rok zas!

Broukk

Mám podobnou zkušenost, taky jsem se stěhovala a nikoho v novým městě neznala, ale vždycky se pak někdo najde, já měla štěstí na spolužáky, takže jsem to měla o to jednodušší, ale nemyslím si, že by to přes internet byl špatný nápad, za zkoušku nic nedáš, jen si dávej pozor, s kým se domlouváš 🙂