WeJuNkA117

Co si myslíte o německém ovčáku v paneláku?

Moje máma chce Německého Ovčáka ,ale nemá nato aby se celá rodina odstěhovala co myslí te má to smisl a nebo spíš třeba něco menšího třeba čivavu.

Nejlepší odpověď
Drap

Takového psa v paneláku je dosti náročné. Je třeba si uvědomit, že se psem se musí několikrát za den na dlouhé vycházky, cvičit ho, starat se o něj a to za každého počasí

Další odpovědi
bubukaa

když se vychová dobře tak je to ok, musí se s ník chodit na dlouhé procházky ne jen rychleze dveří a za 2 min spátky

WeeBear

Asi rok jsme měli 1,5 roku starého německého ovčáka v bytovce (se vším všudy 3 patra, 12 bytů, ale přecejen to není RD) a byla to pohoda, na základní povely se naučit dal a poslouchal, ovšem nikdy nemůžeš vědět, jestli nebude doma výt.. Ale to máš u všech psů.. Proto jsme pak přešli na kočky, ale to jsem jinde.. 🙂

pusinka50

Vlčák chce dlouhý procházky a taky je třeba vymyslet mu dostatečně velký místo v bytě. Nejdříve se HLAVNĚ DOHODNĚTE, KDO Z VÁS a KDY s ním bude ven chodit, ať už s čivavou nebo s vlčíkem, je potřeba min. 3× denně. Fenky menších ras nepotřebují dlouhé procházky, převážně stačí jen dojít „za barák“ a třeba o víkendu je vzít na delší couračku, aby si trochu užily. Ale fenky háraj, v bytě se jim musí nasazovat speciální kalhotky, venku hlídat před psími pány. Pes zas potřebuje venku delší dobu běhat, ale je zaručené, že štěnata nebude čekat nikdy 🙂

lexx

Že je to utrpení pro všechny. Nepatří tam.