Avatar uživatele
Kapicka

Proc si moje mama mysli…

Proc si moje mama mysli,ze kdyz dostanu 3 nebo 4 z pisemky tak ze uz budu mit na vyzo 3 ?Vzdyt je zacatek tak co dela?Vzdyt je jeste spoustu casu na to abych si to opravila nemusi se jako vubec bat ,ale nechapu ji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Andělé před 4572 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Curiosity

Protože má starost! Myslí to dobře! A 3 nebo 4.. to je špatné no.. měla bys přidat!! ..čas u teče jako voda a pak nebudeš vědět co dřív, abys tu 3 na VÍZO fakt nechytla!! :-/ ..raději ber mamčiny obavy vážně! 😉 UČIT, UČIT, UČIT!!! ..jinak skončíš s oranžovou vestou a smetákem v ruce.. říkali mi zase naši!! 😛

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Rodiče mají tendenci vidět vše horší. Líp, když pak budou mile překvapeni, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
slad08

Určitě si to nemyslí, jen tě chce popotlačit aby si se lépe učila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Jak píše Deli-maminky mají tendenci vše vidět hůře.Ale nesmí se to samozřejmě přehánět,aby ses pak nebála jít domů a neprožívala jen stres.
Ale Tvá maminka to nejspíš nepřehání a chce Ti pro Tvou dobrou budoucnost pomoci.Čas opravdu letí a pokud máš 3 i 4,je vhodné opravdu co nejdříve přidat.Předmětů je více,tak si učení rozlož tak,abys vše stíhala.Nejefek­tivněji se učí ještě týž den po škole a látku si ještě párkrát zopakovat.Jestli stojíš o dobré známky,začni s tím hned a bud důsledná.Na vzdělání záleží víc,než si možná myslíš…
Přeji trpělivost,důs­lednost a hodně úspěchů.Hodně štěstí. Držím pěsti 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Abys dokázala ,že máš na lepší známky musíš mít aspoň čtyři jedničky za sebou abys srovnala skore.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sea

čas ti uteče strašně rychle, je lepší mít hned od začátku lepší známky, aby pak nebylo co opravovat, tvoji maminku chápu, myslí to s tebou dobře, taky vezmi, kolik je vás dětí ve třídě, na kolik z vás si v průběhu roku udělá učitel čas, abyste stihli „uklidit rozlité mlíko“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek