Kostka0

Co si myslíte o nadpřirozených jevech?

Myslíte si že na tom něco je?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít podobné otázky, dovíte se víc. .

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nadp%C5%99i­rozen%C3%A9%20­jevy

Občas sleduji pořady v TV, objevují se neuvěřitelné jevy, které se často vymykají chápání.. Nedají se změřit, zvážit, vypočítat, nedají se vysvětlit logicky. Nadvědecký svět … Zřejmě něco existuje mezi nebem a zemi …

Další odpovědi
briketka10

nevěřím na ně, ale, když se objeví ve filmech,
tak se jich hrÓzně bojím a myslím si o nich, že
jsou úplně reálný a mám nohy u stropu..

gecco

Obecně řečeno – ano, myslím, že na tom něco je…
Protože za „nadpřirozené jevy“ považujeme vše, co nelze racionálně vysvětlit…
😉
Na druhou stranu tvrdím, že valnou většinu takovýchto jevů má ´na svědomí´ snaha o manipulaci lidmi.
😉

ivzez

Ne.
To, že něco neznáme (nebo něčemu nerozumíme),
neznamená, že by šlo o něco nadpřirozeného.