annas

Co si myslíte?

Jsou vzdálenosti mezi jednotlivými světadíly zanedbatelné víc než propasti, které oddělují člověka od člověka?

Nejlepší odpověď
led

v súčasnej e-dobe mikrovzdialenosti medzi svetadielmi sú naozaj zanedbateľné, Horšie je, že vzdialenosti medzi ľuďmi sa neustále vzďalujú

Další odpovědi
rynek878

Tak toto by vypadalo na velikou akademickou debatu,ale vážně,někdy opravdu mají lidé k sobě větší vzdálenost než samotné světadíly mezi sebou,nadneseně řečeno.Bohužel je to tak.