Mohu potvrdit, že je to pravda. Jednou jsem byl ve studni hluboké
20 metrů a hvězdy byly
vidět lépe než v noci. Bylo to opravdu ve dne.
| 0 Nominace Nahlásit |
A nejsou to vidět ty hvězdy, co vidím kolem sebe když do té studny spadnu? Nebo do toho vnitřku komína. to musí být šlupka.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5878 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek