zelí

Co si myslí Putin o Zemanovi?

Nejlepší odpověď
ivzez

Že jako jeden z mála evropských politiků, nemů v hlavě slámu,
a že na povel nepanáčkuje…

Další odpovědi
lexx

no, pokud Putin ví že nějaké Česko a Zeman existuje…

anonym

lexx: to jako vážně?:D

bolak

„Kéž bych byl jako on..“

anonym

myslím, že Putin myslí úplně na něco jiného.

led

Prosím o vrátenie mojej odpovede, ktorá v ničom neporušuje pravidlá tejto stránky.

mosoj

Tak ho zde práskni, když už je to tady tak zařízeno. Pokud něco udělám tak si za to stojím.

led

Čo si myslí Putin, okrem neho nevie nik.
My si tak maximálne myslíme, podľa informácií z médií, ktoré sa na základe jeho výrokov a činov, domnievajú jeho myšlienky, že poznáme jeho myšlienky.
Putin, podľa jeho verejných reakcií, vníma prezidenta Zemana kladne.