dgfdgf

Co si mám vzít za jídlo do kina?

Pane Dudu já jsem na byl naštvanej, že jste mi mazal otázky, ale ted, jestli můžu, vás chválim za nejlepší odpověd.

A proč vám osmi ostatním připadá špatný jíst v kině?

Nejlepší odpověď
ten který je

Olomoucké tvarůžky a chleba.s máslem.

Další odpovědi
zjentek

Kachničku se zelím a se šesti… jako, toto už je TOP otázka ;)

marci1

Do kina chodíme, abychom shlédli film. Najíme se před návštěvou kina a do kina si vezmeme tak maximálně láhev s pitím, nebo bonbóny (nebalené, nešustivé) pro případ, kdyby se nám chtělo kašlat. 🙂
Kino není jídelna. V některých kinech je to už zakázané. 🙂
http://magazin­.e15.cz/regio­ny/kino-jidlo-a-piti-sebereme-856011

dudu

Jako malého kluka mě v neděli do kina občas brávala babička. Byla tam pouze jedna promítačka, takže při každé výměně kotouče mívali přestávku. O té pak bábina koupila žlutou sodovku a z kabelky od mouky nabízela buchty s mákem nebo tvarohem. Dnes bych si je, pokud jídlo mermomocí musíš mít, asi uložil do praktické dózičky. .

Elk

Ovarové koleno, chleba a nejakého stejne připitomělého kře­na.

Kepler

Ale no tak, do kina se nechodí, abychom se tam najedli. I šustit pytlíkama s brambůrky je proti etiketě. To je jako zeptat, jakou placatku si vzít sebou k Apolináři.

aliendrone

No co já vím? Jsi např. kanibal a ptáš se, zda-li máš upřednostnit heboučky jemnou oplácanou kuchařku anebo tuhou, šlachovitou sportovkyni? Pokud ti nestačí popcorn a hnědá voda (proboha – tak příšerný pití museli vymýšlet snad zhrzení sadisté, naštvaní na všechno a na všechny!), tak si před kinem skoč do restaurace – mají mnohem širší sortiment (včetně typů žloutenky) ;) :D :D

iceT

A ty jdeš koukat na film nebo se najíst? Se najez doma proboha.

Nepřipadá mi až tak špatný jíst něco v kině, ale představím si narvaný kino, kolem sebe všechny co budou mlaskat, křoupat, šustit sáčkama a hned mám po zážitku a navíc ten bordel musí někdo uklidit, takže je to jen přidělaná práce, i když kino samozřejmě vydělá. Ty jejich popcorny a tortily a pití je za nehoráznej peníz.

independent

Nic, to se nesmí jen to co so koupíš u nich v předsále, ale tam to maj drahé, tak něco propašuj ať to uvaděči nevidí.

Emefej

Řízek a bramborový salát.