Avatar uživatele
dgfdgf

Co si mám vzít za jídlo do kina?

Pane Dudu já jsem na byl naštvanej, že jste mi mazal otázky, ale ted, jestli můžu, vás chválim za nejlepší odpověd.

A proč vám osmi ostatním připadá špatný jíst v kině?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Anikitos před 2283 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Olomoucké tvarůžky a chleba.s máslem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Kachničku se zelím a se šesti… jako, toto už je TOP otázka ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Do kina chodíme, abychom shlédli film. Najíme se před návštěvou kina a do kina si vezmeme tak maximálně láhev s pitím, nebo bonbóny (nebalené, nešustivé) pro případ, kdyby se nám chtělo kašlat. 🙂
Kino není jídelna. V některých kinech je to už zakázané. 🙂
http://magazin­.e15.cz/regio­ny/kino-jidlo-a-piti-sebereme-856011

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jako malého kluka mě v neděli do kina občas brávala babička. Byla tam pouze jedna promítačka, takže při každé výměně kotouče mívali přestávku. O té pak bábina koupila žlutou sodovku a z kabelky od mouky nabízela buchty s mákem nebo tvarohem. Dnes bych si je, pokud jídlo mermomocí musíš mít, asi uložil do praktické dózičky. .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Ovarové koleno, chleba a nejakého stejne připitomělého kře­na.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ale no tak, do kina se nechodí, abychom se tam najedli. I šustit pytlíkama s brambůrky je proti etiketě. To je jako zeptat, jakou placatku si vzít sebou k Apolináři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No co já vím? Jsi např. kanibal a ptáš se, zda-li máš upřednostnit heboučky jemnou oplácanou kuchařku anebo tuhou, šlachovitou sportovkyni? Pokud ti nestačí popcorn a hnědá voda (proboha – tak příšerný pití museli vymýšlet snad zhrzení sadisté, naštvaní na všechno a na všechny!), tak si před kinem skoč do restaurace – mají mnohem širší sortiment (včetně typů žloutenky) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A ty jdeš koukat na film nebo se najíst? Se najez doma proboha.

Nepřipadá mi až tak špatný jíst něco v kině, ale představím si narvaný kino, kolem sebe všechny co budou mlaskat, křoupat, šustit sáčkama a hned mám po zážitku a navíc ten bordel musí někdo uklidit, takže je to jen přidělaná práce, i když kino samozřejmě vydělá. Ty jejich popcorny a tortily a pití je za nehoráznej peníz.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
independent

Nic, to se nesmí jen to co so koupíš u nich v předsále, ale tam to maj drahé, tak něco propašuj ať to uvaděči nevidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Řízek a bramborový salát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek