dust8

Co si kompenzují miminka neustálým řvaním?

Nejlepší odpověď
Franta_Intoš

Něco jim chybí.
Povětšinou mají hlad, vadí jim plná plína nebo chtějí spát.

Další odpovědi
anonym

Nevím, zda sloveso kompenzovat je na místě. Řevem většinou upozorňuje, že mu něco chybí, že něco potřebuje, protože to nemůže sdělit řečí.

da ny

Nevhodné sloveso, většinou si nic nekompenzují.
Každé miminko „neustále neřve“ (nejvíce chlapci). Měla jsem 2 děti a nic
takového neznám. :D
Nakrmené a přebalené mimčo velmi reaguje na psychické rozpoložení
rodičů, nejčastěji matky (stres, nespokojenost, napětí).
Může ho něco škrtit, svědit, tlačit, bolí bříško, větry aj.
Nejčastěji mívají i batolata „zablokovanou páteř“, stačí je zvednout rukama
do výše =¬ prohnuté do oblouku, ujistit je slovy, že je vše vpořádku a položit
do měkkého (hnízdo, polštář), často se sklidní.