zjentek

Co si dát dobrého k snědku, když mám na cokoli chuť ale zároveň také výčitku, že bude brzy půlnoc?

Uvařil jen rychle čínský nudle? Nebo čím situaci vyřešit? 🤷‍♂️

Odpovědi
Lurius

Co si třeba jít lehnout, spát s prázdným žaludkem je pro tělo to nejlepší

elkon

Večer se nejí. Maximálně jogurt, nebo nějaké ovoce (kousek banánu, nebo mandarinku).

nyjono

Když toto řeším, dám si kousek sýru. Nebo větší kousek sýru 😁
Jen samotný, bez pečiva.

aliendrone

Tak záleží na tvé kondici a síle k iniciativě. Prosta „obložená mísa rukama“ to může celkem bezpracně pořešit, jestli ale máš dovádivou, pusť se do „dušeného psa mezi dveřmi“.
Pokud jde ale jen o nenápadný způsob jak nás přesvědčit o tom, že „zjentek má výčitky“, tak NEUSPĚL! ;) :D :D

nyjono

Večer ovoce moc vhodné není. Je sladké a některé i nadýmá.
Večer je vhodnější zelenina.