hanny 2

Co se to tady zase děje?Body mě lítají jak blbý,před chvílí jsem měla o 20 víc než teď!

Nejlepší odpověď
chudst

To i ja; dival jsem se do „mych odpovedi“, ale zadna otazka nebyla prerazena z poslednich 5 stran do aktualit. Teprve tady se ukaze, kdo hraje na body a kdo ne :) Ja osobne to neresim. Tak jsme proste prisli o 20 bodu, no co, svet se nezbori.

Další odpovědi
arygnoc

já taky.

:(

anonym

Dejte si do listy nahore … mozna se dnes nekdo bavi … zmizeni bodu …Nas Toom to nedavno hezky napsal a dostal vysvetleni … poctete si . -iv-
Doplňuji:
Barnajko , tak budete alespon " slavit " maminy rok narozeni 2 krat – mozna i 3 krat . 🙂

barnajka

Vím, že včera jsem měla 1957 bodů (mamčin rok narození) a dneska mi jich taky pár přibylo.. a najednou mám 1923.
Je mi to fuk :)) Pro mě-za mě ať se celý ten bodový systém zruší úplně. Stejně je to tu jenom na peklo :))

  • iv- Oslav není nikdy dost :))

panenka

Vykašlite se tu na nich už jsem to zde psala kolikrát že tu nejsou normální lidi ale malé dětičky

Georgo2010

Milá Hanny2, třeba to bude i tím, že získáváš body za denní přístup, hodnocení otázky/odpovědi. V případě strhávání bodů se může jednat o rozpor s podmínkami zveřejňování příspěvků, např. nevhodné názory, nicneříkající otázky/odpovědi, příp. chat. Více se dozvíš v systému bodování uživatelů.

Zdroj: www.odpovedi.cz/bo­dovani