Co se to tu zase děje?

Dnes,když odešlu odpověď,ihned se objeví error.
Zkoušel jsem i napsat soukromou zprávu a to samé.
Víte někdo kde je problém?
viz obráýzek.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/er­RY
Díky

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Maj to rozbitý :)

Další odpovědi
anonym

Já dostávám tři stejné zprávy najednou, asi se tady zaměřují hlavně na pravopis, než funkčnost 🙂

redy

Blbne mi to taky nejde odeslat pošta.A v čera to samé ☹

anonym

Nějaký angličan „error 500“ se naboural do systému!

ReHu

Mě taky. I včera.
Jdu „domů“ a odpověď je v odpověďích.

briketka10

Já přijdu po 2 dnech a taky to tak mám sodoma gomora fuj tajxl ☹

anonym

Tvoje otázka zde nepatří. Pokud máš technické problémy, nahlas je na info@odpovedi.cz. Tady je nikdo nevyřeší!

anonym

Ten error mně už také několikrát naskočil.
Psal jsem odpověď na jeden dotaz soukromě a ať jsem klikal na ODESLAT stále to neukazovalo, že byla odpověď odeslána.Tak jsem to vzdal a za několik hodin jsem se k tomu vrátil a na mých odeslaných zprávách tam bylo 5 těchto zpráv odesláno.Takže to zlobí jen na tomto serveru.

anonym

Naskakuje tam toto: Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Ale přitom odpověď odejde a je zobrazena.

redy

lahny fakt to odejde? tak to sem už mrtvá ☹

anonym

Ano, při obou mých příspěvcích sem, nakočil ten ERROR, ale když jsem se vrátil na začátek otázek, tak příspěvky zde byly zobrazeny.

redy

barbakám je dobrý zeptat se tady.Já už bych scháněla ajťáka.Tak když vím že je to i u jiných sem v pohodě.
Ještě nikdy sem nedostala odpověď od info@odpovědi.cz

ReHu

redy – pošta mi odešla, ale až když jsem otevřela new list. Když jsem se pak vrátila na ten původní, se zprávou, už se odeslala.

redy

ReHu nějak mi to nejde tak sem restartovala a jdu to zkusit .