Lukáš Rusek

Co se stane bezdomovcům, když se ve městě zavede noční zákaz vycházení?

Jako vím je divné se na to ptát ale zajímá mě to. Prostě co s nima udělají když nemají kam jít? To je nechají venku?

Odpovědi
orestez

Mohou se bránit. Dát liskanec MP a bezpečně strávit noc u nich v MP. Jiné to bude v případku, kdy se lidé prohlásí za nezávislý druh holubů. Těm nikdo nic nepřikáže. Ovšem nesmí jako holubi přecházet tramvajové křížení v místě výhybky. Jinak cvak a letí bez nohy. Ani trn zákaz nočního vycházení není absolutní. Vycházet v noci mohou jako strážci a mít za to prachy:-)

PS. Už je to tady?

led

Budú v noci bezpečnejšie spať, vo vyhradenom priestore.

EKSOT123

Já taky mám domov všude a nikde, a tak, když mě jednou kolega ukazoval lidský výkal přímo v centru, na trávníku kousek od autobusové zastávky: „Co prý si ti bezdomovci dovolí.“ Tak jsem mu řekl, že tam jsou vlastně doma.
Podobně při zákazu vycházení bezďáci nemohou být stíháni, jsou doma.
Ovšem zpívání naší hymny v přítomnosti bezdomovců někdy může býti provokací, nebo tak pochopeno.
(Příspěvek je myšlen ironicky.)

Kryšpín

Zalehnou a nebudou vycházet

ivzez

Půjdou tam, kde zákaz nebude.

smart aleck

Paradox by byl, kdyby se bezdomovcům při smogové situaci nedoporučovalo otevírat okna.

orestez

Překlepy ať opravují jiní. R = E.