kolibrikkk

Co se stane, až příšti pandemii způsobí rekombinantní vi­rus?

Odpovědi
Edison

Hloupá otázka. Záleží na mnoha faktorech, jako je nakažlivost, jak co do míry, tak do způsobu. Jak dlouho bude schopen přeřívat mimo hostitelské buňky. Jakou bude mít inkubační dobu, jakou bude mít smrtnost… a mnoho a mnoho dalšího.

zjentek

Podobná otázka šokovala vědce zrovínka před koronavirem>> https://www.no­vinky.cz/veda-skoly/clanek/z-novin-nevysvetlitelny-virus-sokuje-vedce-netusi-jak-infikuje-hostitelske-bunky-40300925

Edisne, „jak clouho bude chopen přeřívat“??? Hej ty už to dneska nepij kamo…

Edison

Tyjo Zjentku… překlep poznám… Ale napsat místo „d“ „cl“… to už překlep není a já to nenapsal, čéče… Ale jesli myslíš faktické přežívání… tak to je potřeba chápat jako nepoškozenou existenci, to, že nejde o život jako takový to už snad víme všichni, a že jsem to slovo použil pro zjednodušení popidu stavu viru normální člověk pochopí.

zjentek

Já ne!