misus

co se mi stane když nejím měsíc a víc maso a ničím to nenahradím??? dík

Doplňuji:
ale třeba půl roku- to se mi fakt nic nestane??!

Nejlepší odpověď
Drap

Nestane se nic a taková otázka tu před nedávnem byla. Dokonce myslím, že jsi se ptala ty.

Další odpovědi
briketka10

podívej se na odpovědi před 4mi dny a neptej se !!

Jikra

Jak píší ostatní nic se nestane protože člověk vydrží neuvěřitelné věci.Otázka je spíš co se ti stalo že to maso nechceš jíst. Já jako starej masožrout bych se po měsíci bez masa zastřelil.

hanulka11

nestane se ti nic
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-mi-stanekdyz-nejim-mesac-maso-a-nicim-to-nenahradim-dik

proč tomu nevěříš
a ptáš se znovu

stejně to dlouho bez něj nevydržíš a budeš na něj mít chuť a dáš si ho