Pokročilý

co se mi stanekdyž nejím měsác maso a ničím to nenahradím? dík

Doplňuji:
a co delší doba?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Za měsíc určitě nic negativního. Spíš se ti vyčistí organismus od škodlivin a toxinů, které v něm mohly být z masa nahromaděny.
Pokud počítáš do masa i uzeniny, tak si jenom prospěješ.

Než úplně vyškrtnout maso - pokud ti opravdu chutná a neděláš to z humánních důvodů, je nesmysl. Spíš zkus upravit jídelníček. Nemusíš se ládovát párky a řízky každý den. Zaměř se na bílé maso (drůbež, králík), ryby a občas si dej i nějaký ten kvalitní hovězí steak. Nezakazuj si nic, co tvé tělo žádá, pokud jsi zdravá a všechno ti funguje tak, jak má. Hlavně ne proto, že to dělá někdo jiný. On totiž někdo může frajeřit, že zmrzlinu nikdy, fuj, po té se tloustne (blbost, když jí nesníš denně kýbl!) a pak zjistíš, že má alergii na laktózu.

Další odpovědi:

Zlatý

Ušetříš.

Zlatý

Za měsíc vůbec nic.

Zlatý

taky si neumím představit nedat si prorostlou krkovičku to néé..

Zlatý

Určitě nic.Možná je to opravdu i zdravé chvíli maso "vysadit".Ale nedovedu si představit sám sebe,že bych to vydržel.Určitě bych to "odmarodil". :-))

Zlatý

Musíš nahradit bílkoviny v přiměřeném množství.
A delší doba - maso poskytuje řadu vitamínů, minerálů atd. takže co maso nedá, musí se nahradit z jiných zdrojů.
Jinak maso, když je šance, mají ve svém jídelníčku i opice. Dokonce umí se domluvit a ve smečce (tlupě) lovit. Takže nečti vegetariánské manipulační listy.

Misus nechceš si mne vzít . Já bych papal masíčko za nás oba a ty by jsi mohla tu rýžu , nebo jiné přílohy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.