Avatar uživatele
misus

co se mi stanekdyž nejím měsác maso a ničím to nenahradím? dík

Doplňuji:
a co delší doba?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: misus

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Za měsíc určitě nic negativního. Spíš se ti vyčistí organismus od škodlivin a toxinů, které v něm mohly být z masa nahromaděny.
Pokud počítáš do masa i uzeniny, tak si jenom prospěješ.

Než úplně vyškrtnout maso – pokud ti opravdu chutná a neděláš to z humánních důvodů, je nesmysl. Spíš zkus upravit jídelníček. Nemusíš se ládovát párky a řízky každý den. Zaměř se na bílé maso (drůbež, králík), ryby a občas si dej i nějaký ten kvalitní hovězí steak. Nezakazuj si nic, co tvé tělo žádá, pokud jsi zdravá a všechno ti funguje tak, jak má. Hlavně ne proto, že to dělá někdo jiný. On totiž někdo může frajeřit, že zmrzlinu nikdy, fuj, po té se tloustne (blbost, když jí nesníš denně kýbl!) a pak zjistíš, že má alergii na laktózu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ušetříš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Za měsíc vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

taky si neumím představit nedat si prorostlou krkovičku to néé..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Určitě nic.Možná je to opravdu i zdravé chvíli maso „vysadit“.Ale nedovedu si představit sám sebe,že bych to vydržel.Určitě bych to „odmarodil“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Musíš nahradit bílkoviny v přiměřeném množství.
A delší doba – maso poskytuje řadu vitamínů, minerálů atd. takže co maso nedá, musí se nahradit z jiných zdrojů.
Jinak maso, když je šance, mají ve svém jídelníčku i opice. Dokonce umí se domluvit a ve smečce (tlupě) lovit. Takže nečti vegetariánské manipulační listy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
instalatér

Misus nechceš si mne vzít . Já bych papal masíčko za nás oba a ty by jsi mohla tu rýžu , nebo jiné přílohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek