misus

co se mi stanekdyž nejím měsác maso a ničím to nenahradím? dík

Doplňuji:
a co delší doba?

Nejlepší odpověď
Damiana

Za měsíc určitě nic negativního. Spíš se ti vyčistí organismus od škodlivin a toxinů, které v něm mohly být z masa nahromaděny.
Pokud počítáš do masa i uzeniny, tak si jenom prospěješ.

Než úplně vyškrtnout maso – pokud ti opravdu chutná a neděláš to z humánních důvodů, je nesmysl. Spíš zkus upravit jídelníček. Nemusíš se ládovát párky a řízky každý den. Zaměř se na bílé maso (drůbež, králík), ryby a občas si dej i nějaký ten kvalitní hovězí steak. Nezakazuj si nic, co tvé tělo žádá, pokud jsi zdravá a všechno ti funguje tak, jak má. Hlavně ne proto, že to dělá někdo jiný. On totiž někdo může frajeřit, že zmrzlinu nikdy, fuj, po té se tloustne (blbost, když jí nesníš denně kýbl!) a pak zjistíš, že má alergii na laktózu.

Další odpovědi
anonym

Ušetříš.

Drap

Za měsíc vůbec nic.

briketka10

taky si neumím představit nedat si prorostlou krkovičku to néé..

tom004

Určitě nic.Možná je to opravdu i zdravé chvíli maso „vysadit“.Ale nedovedu si představit sám sebe,že bych to vydržel.Určitě bych to „odmarodil“. 🙂

venkovan

Musíš nahradit bílkoviny v přiměřeném množství.
A delší doba – maso poskytuje řadu vitamínů, minerálů atd. takže co maso nedá, musí se nahradit z jiných zdrojů.
Jinak maso, když je šance, mají ve svém jídelníčku i opice. Dokonce umí se domluvit a ve smečce (tlupě) lovit. Takže nečti vegetariánské manipulační listy.

instalatér

Misus nechceš si mne vzít . Já bych papal masíčko za nás oba a ty by jsi mohla tu rýžu , nebo jiné přílohy.