JežíšKristus

Co se má zakazovat v knize Sdílejte, než to zakážou?

Koukal jsem, že pan premiér vydal novou knihu. Nečetl jsem ji, mám na pořadu dne jinou literaturu, ale pokud ji tu někdo četl, chci se zeptat – co se to má vlastně zakazovat a kdo to má zakazovat?
Jako premiér země, který disponuje nadpoloviční většinou v parlamentu, by to totiž měl být on sám, kdo něco zakáže. Varuje tak pan premiér před sebou samým? Zřejmě se nejedná o EU, protože z Unie můžeme jakékoliv nařízení nebo směrnici odmítnout (tak jako to činí jiné státy). Také nepůjde o žádné Šoroše, neziskovky, ilumináty a cyklisty – protože opět, premiérem je Babiš.
Kdo a co se má podle této knihy tedy zakazovat?

Foto: https://www.sdi­lejteneztozaka­zou.cz/

Nejlepší odpověď
aliendrone

Předpokládám, že jde o typicky MARKETINGOVÝ název směřující k vyšší prodejnosti. Obsah bude jednoduchoučký – Andrej je bůh, kdyby nebylo jeho, jsme až po krk v hnoji a kdyby nebylo „hajzlů“, kteří mu do plánů hážou vidle, tak jsme v ráji. Nebo něco na ten způsob, známe Andreje, jistě nebudu daleko od pravdy. ;) Pravděpodobně s ohledem na načasování předvolební publikace (účel – obejití stanovených finančních limitů na kampaň), můj tip.

To ale NENÍ DŮLEŽITÉ. Jako ZÁSADNÍ na tom vidím právě volbu názvu s ohledem na REALITU, kde se využívá FAKTU, který chápe již většina lidí. A tím je, že se jim účelově a systematicky LŽE, informační manipulace jsou běžné a že CENZURA řádí v nesrovnatelně VĚTŠÍM měřítku, než za bolševika! V podstatě volba tohoto názvu OFICIÁLNĚ a z nejvyšších míst POTVRDILA mnou výše zmíněná tvrzení (jakkoliv to netřeba, bo jak jsem psal, VĚTŠINA lidí to chápe).

Další odpovědi
GM

Když jsi zvědavý, knihu si přečti!

zjentek

Chápu tak, že máme sdílet tuto knihu jako takovou a rychle se tak dostat k informacím, které by podle pana premiéra mohly být zakázány. Co jsou to za informace vědět nechci, takže nesdílím, ale je jasný, že marketingový tah je to teda úžasný, to je na první dobrou jasný už například jen z tvý otázky. (; (;