Nanoon

Co se děje po vydání CD?

Ahojte, chtěl bych vědět, co se stane, když interpret nahraje CD, poté bude vydáno a co se děje pak? Respektive jak to řeší obchody, jestli se nejdřív s interpretem dohodnou, že se to u nich bude prodávat, nebo si prostě nakoupí x CD a prodávají je volně.

Nejlepší odpověď
Drap

Každý nosič má svého distributora,a záleží na dohodě s jednotlivými odběrateli.

Další odpovědi
Michal Kole

Od vydavatelství je koupí distributoři a od distributorů nakupují obchody co máte ve městě