zvonisek

Co s tímto strachem?

Příbuzný v nemocnici s trombozou, moc se o něj bojim

Nejlepší odpověď
dejavu

Zvonísku, neboj, tohle umí lékaři velmi dobře léčit, je to velmi časté onemocnění. Pokud má příbuzný jen toto, jistě brzy půjde domů a doléčí se ambulantně.
Strachem mu nepomůžeš, zkus být s ním a dodat mu dobrou náladu a zabavit ho, aby nemyslel jen na špitál. Třeba mu něco přečíst, donést něco dobrého, povykládat, jak ses měla atd. Netřeba tam vysedávat hodiny.

Další odpovědi
Drap

Najdi si těžkou manuální práci, nejlépe takovou u které se musí přemýšlet. Přemýšlení při práci potlačí strach o nemocného.

mosoj

To je sice hezké ale tím mu nepomůžeš. Musíš doufat a přát!
Jestli jsi si ulevil sám, budiž ti to přáno. Viz. tvoje otázky.