vemolak

Kterou bytost z Říše snů máš nejradši a proč?

Odpovědi
Filip84

„Naše velké rozhodnutí: nezbožňovat neznámo. Právě počínáme vědět málo. Falešné a promarněné snahy.“ (Friedrich Nietzsche: Der Wille zur Macht).

Žádnou. Moje sny se týkají z 99.99% reálného světa, 0.01% je reálný svět, ale s lidmi, o kterých mi není nic známo (asi genetická zátěž, netuším, nemohu vyřešit, tedy mne to netrápí a neřeším).

Rokio

Upíry, protože jsou sexy a umí létat. Dnes se mi o nich zdál sen.