Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na název nového SUV-u od Škody?

Kodiaq! To nemohli vymyslet něco ryze českého?

Říkají vám něco Felicie, Octavie, Rapid, tedy značky, které byly v časech minulých a opět se vrátili? Co takhle Tudor, Minor?
Holt my musíme být světoví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, Alesh, briketka10, zzzzz před 2943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Třeba Škoda Dřevorubec nebo tak něco? 🙂 Jen v cizině by se jim to asi blbě vyslovovalo. Je potřeba mít název „celosvětový“. Koneckonců i další názvy příliš české nejsou. A ty ti nevadí?
Název je v pohodě. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Stingo

Škoda hovoriť…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ona ta Škoda je vůbec nějaká divná, mně se to nelíbí. ŠKODA- takovýho závodu ti musí bejt pořád líto. Měli by udělat vůz Škoda Užitek. Nebo Škoda Prospěch. Nebo Škodu Nezmar!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Taky bych bral něco ryze českého.A názor ten,že se to bude v cizině"blbě" vyslovovat nemůže obstát.Třeba Jawa Kejvačka,Pérák,Li­beňák…a ve světě jsou to pojmy,veteránisty vyhleddávaný artikl.Takže o názvu to není. Korejce taky netrápí,že jejich značku Hyundai taky neumí nikdo vyslovit správně.To samý Volkswagen,Pe­ugeot,Citroen­.O číselné pojmenování jednotlivých typů bych strach neměl-veteráni,včetně nových BMW motorek to tak má dodnes-R45,K100 atd.PS: Koubavit-označení CZ 354 neprojde-to jeden z typů Čízy :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mě se to líbí, stejně jako vůz samotný. je mi to jedno, jestli je název ryze český, jelikož ryze českého za chvíli nebude vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Dobrý medvědí název. Auto se bude hodně vyvážet, takže Medvídek Pú by asi moc netáhl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nevadí mi to. Myslím, že to nebude na závadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych auta jenom čísloval tak jako se číslují fotografické zrcadlovky tak by se toto SUV auto jmenovalo CZ 354

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krabiceodbot

Auto se mi líbí. A název v pohodě – lepší než Snowman nebo VisionS 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Karolin89

Já proti tomu jménu teda nemám nic. Líbí se mi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

😉
Mně se to auto moc nelíbí (taková ´nabubřelá kráva´), ale jméno je OK, Škodovku živi nejen domácí trh…
😉
A představ si, že by to pojmenovali „Brtník“…
😉

před 2943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já vím, ale už ten cizojazyčný název. To už spíše Grizzly. 🙂

před 2943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Na ´šediváka´ to auto fakt nevypadá – museli by mu přidat ´zuby´…
😉

před 2943 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek