variolo

Co říkáte na dnešní šílená čísla koronaviru z Itálie?

Přes 1500 nově nakažených a přes 130 mrtvých – to vše za necelých 24 hodin při maximálních možných opatřeních.

Nejlepší odpověď
da ny

Děkuji, za čerstvý odkaz :- (, bohužel to roste. Byl tam velký pohyb obyvatel, včetně cizinců..
Zřejmě také nedostatečná karanténa a hygiena…
Neříkám nic,
jen se divím bezohlednosti Čechů, kteří během posledních 14 dnů vyjeli do Itálie a bezohledně ohrožují své okolí.

Zaujala mne zpráva v TV o zbořené hranici (plot) tureckými vojáky a tedy hrnoucí se migranti, se svými chorobami a neduhy do Řecka a Evropy (Itálie)

Další odpovědi
tomus

@da ny Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/korona­virus-italie-obeti-mrtvi-bilance-narust.A200308_183­421_zahranicni_re­my

orwell

No, je to síla. A to se teprve rozjíždí. Asi budu muset změnit názor ☹
Zajímavé je, že připrchlíci jsou zdraví jako řepa. Ani se o nich v této souvislosti nemluví.