Avatar uživatele
Ku

co říct holce když mi řekne že jsem pro ni kamarád?

píšu si pořád s jednou holkou, je to už cca 4 000 zpráv a teď řekne že jsem kamarád… jak jí sbalit i po tomhle?
Doplňuji:
rád bych jí to řekl, jenže mi tam vypráví o klukovi kterýho chce, ale on jí ne :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ku

Zajímavá 0 před 3938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pro jednu jsi kamarád a jiných si nevšímáš a nevnímáš, protože cca 4tis. zpráv,
to zabere hoooodně času, ne?
Zkus jednou zvednout oči od displeje a podívat se kolem sebe!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kecy, kecy, kecy .. prestan uz kecat, nejspis ji takto oblbuje kazdej a neco co je pro nindulezite nemas. At uz je to vzhled/pomuze posilovna, nebo penize/lepsi prace, nebo se o sebe nestaras, nebo ses linej .. jedine ji sbalis kdyz vydrzis .. ale musis na sobe neco zmenit, neco co ma ten co ho ma rada. Nektery lepsi devcata cekaj na toho praveho, coz se jim nakonec stejne nesplni, kdyz jim to dojde tak ty musis bejt ten uzasnej, nejlepsi kdo je v dosahu. Tak zvedni prdel, prestan psat sracky, zacni neco delat .. nevim cvic, zaxni hrat na kytaru, nebo proste bud v necem dobrej. Jo a taky .. obcas se na obzoru objevi nejaka mnohem lepsi neboj .. to ses tak porad v prdeli a najednou tam mas buchtu, ze zapomenes co bylo a neveris ze je to vubec mozne .. takze klid, makat na sobe a vsechno bude, jako zenskejch je casem vic jak nas, mame vyhodu..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Ku Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Pro člověka, který raději píše, než koná musí být kamarádství velká pocta. Být na jejím místě, napsal bych to přímočařeji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

4 tisíce zpráv? Tak to už by s tebou měla kamrdátit z povinnosti. Řekni, že to jen tak nevzdáš, na to berou ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek