zjentek

Co přesně v mysli působí ten dojem, kdy některé dámské zadky jsou tak úžasné a jindy nikoli?

Ass.

Odpovědi
aliendrone

Jo, TOHLE kdybych věděl… 😁
Kdysi jsem se DOOPRAVDY zabýval touto problematikou ve volném čase. Vytvořil jsem hypotézu, že příslušným ženským křivkám by měla odpovídat nějaká matematická funkce, jejímž jsou grafem. Přeskočím nepodstatné a přejdu k výsledku – pohořel jsem. Žádnou validní korelaci jsem neobjevil, ale s ohledem na úroveň mých matematických dovedností to není překvapivý výsledek. MOŽNÁ někdo chytřejší USPĚJE! 😉 😁 😁