dust8

Co přesně ovlivňovalo postupnou stagnaci kariéry zpěvačky Jany Robbové?

Odpovědi
marci1

Byla to malá „Sopka“ s velkým hlasem. 🙂
Jednalo se o jednu z nejtemperamen­tnějších zpěvaček všech dob v celé historii československé populární hudby, proto jí také její divadelní kolegové přezdívali Sopka.
Svoji popularitu, k níž se přidružily velké problémy v osobním životě, neunesla. Dva rozvody a psychické problémy způsobené vlastní neplodností způsobily, že její kariéra rychle uvadala. Přidružily se problémy s alkoholem, depresí a anorexií. V roce 1985 přestala zpívat úplně a zemřela v zapomnění v roce 1996 na následky rakoviny jícnu.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Jana_Robbov%C3%A1

ten který je

Pamatuji si ji,jak v točila pivo v jedné pražské nádražní hospodě.To už měla problémy.