Funna

Co přesně je sledování na těchto stránkách?

Poučte mne..zjistila jsem, že mne sleduje určitý počet lidí…co to vlasně je?…to jim chodí maily, když odpovím na otázku, nebo jak to funguje…nějak jsem to tady nenašla…jen to, že to změnilo název…díky…
Doplňuji:
mosoji…nic jsem nikomu neschvalovala…tím pádem ani nevím, kdo mne (pro)následuje a nikoho v žádném seznamu nemám…možná kdysi dříve, to vím, to jsem jednomu uživateli povolila a v seznamu ho mám…ale to už je min rok zpátky a už tu ani není..a to byl jeden, teď je jich trochu víc…

Nejlepší odpověď
mosoj

To jsou následovníci. Musela jsi jim to povolit na jejich žádost. Jinak to nic neznamená. Jenom že je máš v seznamu a snáze se s nimi spojíš.
Doplňuji:
Agneta jako obvykle. Nejdříve povolíš a pak nevíš komu jsi následování povolila.
Takhle špatně s pamětí na tom nejsem ani já a to mně bude za pár let 70.

Další odpovědi
Agneta

Když tě sledují, tak jsi důležitá…:DDD
Já bych spíš chtěla vědět, kdo mně sleduje…a když už – tak proč …
Ta funkce je na nic, řekla bych, že by mohla fungovat u velkého webu:D

zzzzz

Bylo to následování, jenže admin tady asi nevidí rozdíl mezi slovem sledovat a následovat.
Nedávno jsem se ptala http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-ze-se-z-nasledovani-stalo-sledovani

To že tě někdo následuje, dnes je to bohužel pod názvem sleduje, tak to znamená, že když najede na stream, který už pár dní nefunguje ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguje-vam-muj-stream-ja-tam-mam-7-dni-stare-odpovedi na to jsem se taky nedávno ptala), tak tam má tvé otázky nebo odpovědi.

Strem vymyslel Bolák, je to docela dobré, mám tam ty lidi co píšou zajímavě. Např troly nebo děcka co neumí úkol se mi vůbec ve streamu nezoobrazují.

Myslím si, že je to dobré, ale jen když to funguje:-((( Momentálně tam mám od Boláka už 12 dní starou odpověď http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-cesko-raj-nekvalitnich-potravin
Doplňuji:
Už se nepovoluje, povoluje se jen do kontaktů.

Agneta

mosoj má pravdu…něco takovýho tam bylo :D

Funna

tak jo…teď jsme se dívala do pošty…a před rokem jsme našla nějakou zprávu, že mám nového následovatele…ale nic jsem nemusela potvrzovat, jen ho můžu zakázat…ale kdo to byde 2 roky zpátky dohledávat v poště? a v seznamu mám samé anonymy…ale pořád mi nikdo neřekl, co to je to následování????…to mne chcete donuti, ať si někoho přidám, abych to zjistila? .-)

gagaga

mosoji, jen musime doufat, ze to tak ma ta angeta jen na odpovedich !
:p

  • iv-

Agneta

:DDDDD