zzzzz

Všimli jste si, že se z následování stalo sledování?

Některé z vás jsem následovala, teď vás sleduji:-(((
Mají pro vás tyto dvě slova stejný význam?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
led

Slovná hračka programátora.
Dávali by ste súhlas niekomu, aby vás sledoval? Asi nie, mnohí dokonca uzavrú svoje profily, aby sledovanie sťažili…
…ale kľudne dajú svoje „telefonné číslo“ následovníkovi, aby boli preň ľahšie dostupní, ale neuvedomujú si že ´následovníctvo´ je vlastne „kamera“ sledujúca vaše kroky.

Další odpovědi
anonym

Nevšiml…
Já to ´nečtu´…
;-D
Ovšem ne – následování a sledování nemá stejný význam – takže tě taky sleduju…
Bedlivě…
😉

Nevíteto?

Všimla a nemají ☹

marci1

Ani jsem si nevšimla. Samozřejmě, že každé slovo má jiný význam. Zní to zvláštně. Sledování se dnes spíše chápe, jako vizuální sledování kamerou. A nebo jako by nás sledovat nějaký tajný agent. Alespoň si teď dáme větší pozor na to, kdo nás bude „sledovat“. 🙂