novakmartin

Co použít místo dlažby v koupelně?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nevít o něčem jiném do koupelny na podlahu než je dlažba. Možná i levnější než-li dlažba.

Děkuji předem za radu

Nejlepší odpověď
Drap

Nic levnějšího, stejně trvanlivého nenajdeš. Šel by použít přírodní kámen, popřípadě dřevo, nebo jen obyčejný beton

Další odpovědi
Dane

Místo dlažby jde použít speciální štěrku, která může vypadat hezky i v šedých odstínech. Cena za materiál a profesionální práci se pohybuje od 1500/m2.

anonym

Nějaký PVC?
http://www.fjpo­dlahy.cz/pvc-podlahy.php

dnb

J bych PVC, zas a tak nedoporuoval. Podlaha je to sice pěkn, ale do koupelny? Existuje sice několik druhů, z nich někter vodě odolvaj, ale na jak dlouho? Dřevo nen dobr npad. J bych doporuil vinylovou podlahu, kter se jev stejně jako PVC, tedy dřevo, ale nen to dřevo. Vůbec j nekod voda, krsně hřeje a je velmi odoln vůi pdům předmětů (na rozdl od kachliek). Jej cena se pohybuje od 500 K m/2

petrdostal

Dlažba je super. Jsou různé varianty a pak to třeba jako dlažba ani nevypadá, pokud ji nechceš z tohoto důvodu. Nás nejvíc zaujala dlažba imitace dřeva https://www.kou­pelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva . Když k nám přijde na návštěvu někdo cizí, tak ani nepozná, že se jedná o dlažbu.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.