Silenoz666

Zkušenosti se stavební firmou Miroslav Mádr?

Plánuji stavbu základové desky a nejlepší nabídky se mi dostalo od firmy Miroslav Mádr z Druztové u Plzně. Máte někdo s touto firmou zkušenost?
Doplňuji:
Pro šťouraly: jedná se o otázku

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám s touto firmou žádnou zkušenost, ale:

  1. pokud jsi to myslel jako reklamu, není ´povedená´
  2. nech si od dotyčného (dotyčných – ve stejném oboru podnikají otec a syn) dodat reference
  3. na položení základové desky (či pasů) ti stačí domíchávač a dva ukrajinci, kteří ti dají šalung do vágrysu (případně ještě jeden s bagříkem na úpravu terénu)

Doplňuji:
Nejsem „šťoural“… Jen je ta otázka ´podivná´…
😉
Takže pomiň „a)“ – zbytek platí i pro běžného tazatele.
Opravdu ti stačí dva kluci se šlauchváhou, nějaká ta prkna na šalung a pár kolíků…
___
Předpokládám, že projekt (usazení do terémnu, statiku…) máš, stavební povolení taktéž – a vrámci výběru jsi oslovil několik firem v okolí (deska je levná, ale doprava materiálu i pracovníků ji může sááákra prodražit).
😁