majki636

Co podle vás působí na celulitidu?

Odpovědi
Disraeli

Jako co ji způsobuje nebo co funguje je proti ní?
Proti ní logicky dřepy, běh, dostatek pohybu, nějaké cvičení/posilování (celotělní) a správná strava (dieta) – žádná slazená a nezdravá jídla a limonády. Pít dostatek vody, dobrá může být i masáž (rozproudění lymfy atd) – ale ne sama o sobě. Vhodné jídlo a pohyb jsou hlavní.
Jsou na to i byliny, masti, produkty a různé kosmetické i jiné přípravky… ale to můžou být spíš doprovodné pomůcky. Jinak docela zbytečné (a neúčinné).

Midoc

Negativně na ni působí úzké oblečení.

Hlada

Reklama.
Je to uměle vytvořený problém.

JežíšKristus

Posilovna, překvapivě

A taky zázračný pilulky z reklamy