doktorwho

Co o člověku značí to, jestli má či nemá ve spánku sny?

Odpovědi
da ny

Celkem nic.
Pokud, ale jsou sny zlé, děsivé. Tak se většinou před spaním chová nevhodně, ( těžké jídlo, hlad, negativní myšlenky a bilance dne, nevhodná literatura před spaním nebo film).
Někdy značí nedostatek hořčíku (jde ruku v ruce s nedostatkem Ca ⇒ doplňovat
společně, ve vhodném poměru, spolu s B vit. a C).
Někdo sny „zaspí“, nepamatuje si je.

Kelt

Sny má každý, ale ne všichni si je vybavují a pamatují si na ně.

hapiky

Co jsou sny, jak vznikají, proč je jedni mají, druzí nemají je pro lidstvo pořád záhada, takže vše kolem nich je jen spekulace.

Pepa25

Jestli si po probuzení neuvědomuje nějaký sen znamená podle mě pouze to, že se neprobudil v rámci REM fáze spánku

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.