dgfdgf

Co o člověku vypovídá, když se mu líbí déšt?

Nejlepší odpověď
anonym

Asi jak kterýmu, jak kde, jak kdy…zemědělec je rád, neuschne mu úroda, kluk je rád, protože má hned jasno, co je pod trikem, vodáci jsou rádi, nebudou drhnout o dno řeky, , houbař je rád, budou růst houby, zvířata jsou taky ráda nebudou mít žízeň

Další odpovědi
marci1

Myslím že nic. Třeba se rád těší na to, až uvidí duhu nebo až vyjde slunce. 🙂
Déšť je strašně krásný, když jsme třeba na chalupě, čteme si a venku šumí déšť.
Anglické rčení : „Pokud někdo tvrdí, že jej slunce činí šťastným, tak ještě nikdy netančil v dešti.“

klumprt

Podle této libůstky se u jedince velmi dobře rozeznává disociální porucha osobnosti.

anonym

To bude asi romantik.

alexandra

Asi jsem na hlavu,ale ještě nikdo neměl odvahu mi to říct,když pořád říkám,že miluju když prší a nejenom,že se mi to líbí,ale hned mám lepší náladu.Když svítí slunko,je mi vedro a jsem nervozní.Ale jinak jsem úplně normální ha,ha.

Šidlo

pche, absolútne nič.....

dážď má praktické aj estetické využitie, takže bez kontextu to o človeku nevypovedá nič

lexx

že je to pecivál a lenoch který nemusí pracovat venku

anonym

klumprt
to jako fakt, nebo si děláš srandu? Nekecáš ty? 🙂

klumprt

Nečetlas Heverocha?

;)

anonym

Ne, bohužel, teď na něj koukám do googlu

dgfdgf

lidi já co to vypovídá o normálním člověku.. mám rád déšt a strašidelný věci

klumprt

Ale dyť já mám taky rád déšť. Ze všeho nejvíc mě baví spát při dešti. Pak rád řídím auto v dešti. Dokonce i s deštníkem se procházím rád. Ze všeho nejradši mám rád takové ty jarní deště, kdy to hezky pak voní. Ale pořádnou bouřku s průtrží, jednou za čas, to si taky užiju.