Anonym 12345

Co můžu dělat když vystuduji psychologii? (ptám se na možnosti a náplň práce)

jak vypadá studium psychologie, kde se dá studovat…

Odpovědi
anonym

Že by psychologa? Ale je toho i více…

elkon

Jestliže chceš něco studovat, tak snad víš proč to studovat a co to obnáší. Jinak to postrádá smysl.

Hlada

Naprosto cokoli, kde se nevyžadují nějaké znalosti. Uplatnění v oboru je mimořádně obtížné, protože je prakticky nemožné získat praxi. Bez ní není možné získat zaměstnání. Soukromá praxe je také velmi problematická, protože v našich krajích není zvykem za tyto služby platit a když už někdo je ochotný zaplatit, vybere si někoho renomovaného.

AlfonzSP

Krome „cvokare“ muzes delat psychologa obchodniho (marketaka).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.