Kepler

Smysl pro humor

A ještě přirozená inteligence, vstřícnost

Další odpovědi
led

něco jiného (copak to asi je?)

Ako pozerám na doterajšie odpovede
je to čokoľvek, nielen predpísané.

Každý muž hľadá v žene splnenie svojich snov. Niekomu sa páči Věstonická Madona a niekomu Pamela Anderson z Baywatch s ich mohutnými proporciami. Niekomu sa páči „puťka domáca“ starajúca sa o domácnosť a šťastie svoho drahého, iný hľadá výkladnú skriňu túžob svojho Ega, ďalší zas desperádku, lovkyňu skalpov.

Ach vy muži, píšete o tom čo má žena v hlave a pozeráte pritom na partie nižšie, ani len v pohľade na ženy sa nezjednotíte 🙂

DoTazatel

něco jiného (copak to asi je?)

Všechno z uvedeného. Ještě k tomu její osobnost a mysl (inteligence).

Může to být krásný úsměv i vlasy, smyslné rty, zářící, jiskrné oči, roztomilý hlas, atd všechno z toho, co je pro ni typické, co její osobu podtrhuje. Anebo všechno dohromady.

quentos

něco jiného (copak to asi je?)

Cosi nedefinovatelného, „charizma“, osobní kouzlo…
Je to individuální, mě třeba dokáže zaujmout hezký obličej a pak už na postavu tolik nekoukám (když vzpomenu na svou „lásku“ z první třídy, to byl typický příklad – hezký obličej, ale suverénně nejtlustší ze třídy…).

Rokio

něco jiného (copak to asi je?)

Intelekt.

Kelt

něco jiného (copak to asi je?)

To je různé, může to být fyzické, nebo intelekt, úsměv, pohled, oči. Žena je poklad, nejdříve by ji člověk nedal za nic na světě, později by ji nejraději vykopal.

elkon

něco jiného (copak to asi je?)

To, co má v hlavě.

hapiky

něco jiného (copak to asi je?)

Vůbec bych se nezlobil, kdyby měla všechny, které tady nabízíte, ale opravdu ta nejlepší je ta, která projeví o mně zájem. To je hned tak asi ještě 2× krásnější.

ten který je

Oči

Líbí se mi oči,které mnohé prozradí.Také se mi líbí ladné pohyby ženských rukou,pěkné šaty a parfém.:-)

fcoop

něco jiného (copak to asi je?)

Základní předpoklad,přes který nejede vlak:„Jak umí udělat škubánky s mákem“.
Ostatní kritéria jsou banality.

aliendrone

něco jiného (copak to asi je?)

To se u mne v průběhu času mění. V mládí mi stačilo k zaujmutí jen to, co jsem viděl (hezký vzhled). Vlastně KECÁM, záleželo i na množství promile alkoholu v krvi, od jisté koncetrace mi stačily dokonce jen 2 věci, že „je to žena“ a „dýchá“. ;) :D :D

Postupem času se ovšem nároky zvyšovaly směrem k těm okem neviditelným hodnotám/vlas­tnostem. Ale TRVALO to pěkně dlouho, než mi došlo CO je opravdu hodnotné a co jen pozlátko. ;) :D :D

Reezo

něco jiného (copak to asi je?)

To bude dost individuální, protože každý máme trochu jiný vkus na výběr žen.
Každopádně zaujmout může cokoliv. Například oči, úsměv, hlas, účes, množství makeupu, ňadra, zadek, nohy, celková postava, povaha, jak přemýšlí, chytrost, cit pro rodinu, vyjadřování, peníze / majetek. Víc mě toho nenapadá momentálně.

Každopádně v tom hrají roli i úchylky dotyčného muže či tajné touhy.

zjentek

něco jiného (copak to asi je?)

No? Copak to asi je? Nikdo skutečně zamilovaný neví a to je fajn. Osobně si myslím, že slovy ani gesty to prostě nelze vyjádřit. Já to vidím u Emmy Stone- PŘESNĚ VÍM, co je to, ale popsat nedokážu, nelze. (;

(Může jít o jakési mnohaúrovňové souznění, od fyzična po duši a moc dobře vím, že se dá vypozorovat pouhým pohledem třeba na plátno kina, takže na lásku na pohled je dobré věřit. Na ten první je to trochu odvážné, ale možná i tací jsou mezi námi. Zajímavé na tom je, že lze vypozorovat souznění. Skutečně zajímavé, že? Ale je tomu tak. Pokud objekt zájmu pozoruješ s patřičným zaujetím a jasně „souzníš“, tzn. v každém jeho pohybu, gestu, projevu, mimice či emoci cítíš sebe, pak je nad slunce jasný, že souznít s tebou bude i objekt, až tě spatří a to i za situace, kdy do sebe bude cpát popkorn v českým multiplexu a sledoval tě coby nejlépe plac. herečku Hollywoodu (; (; (; …Snad srozumitelné.)

Melkor

něco jiného (copak to asi je?)

Charakter

Kajoch

něco jiného (copak to asi je?)

Chůze…

Lurius

něco jiného (copak to asi je?)

Vřelost zaujme nejvíce, pokud se bavíme o pozitivních dojmech

Funna

Smysl pro humor

FlAsh_7

Smysl pro humor

MasterGames

něco jiného (copak to asi je?)

Velká prsa i zadek.

Coccinella7

Oči

Vzhledem k tomu, že žena na obrázku je zřejmě pro účely této diskuse zvolena záměrně (mohla by mít to „něco“, co je třeba definovat), dovolím si upozornit, že obrázek nemluví, takže hlas a smysl pro humor jsou zde vyřazeny. Úsměv taky absentuje. Vlasy se vlní, ale nejsou zas tak dlouhé, aby zaujaly vlasové fetišisty. Vůbec není jasné, jestli má žena nějaké tělo, vidíme z níc jenom kus torza, hlavu a ruce. Přesto je jedinec schopen se bezhlavě zamilovat. Dřív dostávali šlechtici obrazy svých vyvolených a bezhlavě se do nich zamilovávali. Což bylo při kvalitě tehdejších malířů a malířských manýrech totéž, jako by se byli schopni zamilovat, cituji, i do „fotografie pořízené amatérem začátečníkem a nadto otištěné ve večerníku Českého slova“. Takže za sebe říkám výraz tváře a hlavně očí. Někdo jim dává ještě přídomek m****í, ale to se sem vůbec nehodí. 😉

Issa S

Smysl pro humor

Petr Kaňa

Vlasy

Pizza cz

Vlasy

Miki254

něco jiného (copak to asi je?)

Drap

něco jiného (copak to asi je?)

Tak už víme kdo maže cokoli se mu nelíbí a sám neumí sestavit ani anketu.

Jack 12323

něco jiného (copak to asi je?)

Evolett.

něco jiného (copak to asi je?)

Frozen

něco jiného (copak to asi je?)

Kuchařosatan

něco jiného (copak to asi je?)

LadyClaris

něco jiného (copak to asi je?)

aliendrone

led>>> Ano, máte pravdu, my muži se nedokážeme ohledně žen shodnout. To proto, že naše nároky jsou různorodé a velké. Na rozdíl od žen, kterým stačí jen „Hele chlap!“ (ve Vašem případě s dodatkem „Zničit!“) ;) :D :D

led

aliendrone>>> vaša úžasná pravda(?) má jednu malilinkú chybičku vidíte, alebo počujete len časť vety ""Hele chlap!" s dodatkem „Zničit!“, ale tú dôležitejšiu časť textu „Hele muž! s dodatkem "Zachránit!“, akoby ste pri svojom samoobdivovaní sa v zrkadle ani nezaregitrovali.

aliendrone

led>>> Cha chááá! AUVAJS! (spadl jsem smíchem ze židle)
Ó půvabně a obratně jak lasička hranostaj na sněhu skotačíte se slovy Vaše Excelence, to musím uznat. ;) :D :D

Jenže já dobře vím, že cesta do Vaší domoviny (PEKLA) je vždy dlážděna těmi nejlepšími úmysly. Vy tvrdíte „zachránit“, ovšem pamatujte – ani Stalin nebyl žádné „zvíře“ (jakkoliv ho tak trapně a urputně dnes prezentují) a „myslel to dobře“. :)

Jenže v konečném důsledku to V PRAXI znamenalo desítky milionů nespravedlivě odsouzených, miliony mrtvých (přinejmenším) a vůbec všelijakou další neplechu a rošťárny. Tolik za mě k Vašemu „zachránit“, kdepak, já vím svoje! A JASNĚ, vím to proto, že jsem nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. ALIENDRONE! (Pravda, našly by se i jiné zdroje tohoto poznání, ale to je nad rámec dikuze.) ;) :D :D

led

Viete, aký rozdiel je medzi pojmami: chlap / muž ? Adam bol muž, ale bol aj chlap?

aliendrone

led>>> Rád si přečtu Vaši definici, to víte, jakožto pro drona nějaký muž/chlap/Adam nebo žena v tom NENÍ zásadní rozdíl. Jsem SPRAVEDLIVÝ, vyhubit chci úplně všechny bez rozdílu, žádná diskriminace v tomto ohledu u mne nehrozí. ;) :D :D

zjentek

Bůhví kde lítá alien… Ten by mě za Emmu zase zplísnil…!

aliendrone

zjentek>>> Ale vůbec ne, nebot vím co takový mizerně zkvašený burčák dokáže. To totiž někdy hraničí i s halucinacemi, takže vlastně můžeš být rád za ES, mohl tě potkat i duch Helenky Růžičkové. ;) :D :D

zjentek

Tak vidíš, pomalu se s ES sžíváš, už na tvém žebříčku vkusu předbíhá jiné. Je to přirozené. Jak vlivem běžných pozemšťanek na tvou osobu (nebo co to máš) postupně nevyhnutelně otupuješ a přivykáš jejich magii, zároveň s tím také ztrácíš reflex chápat a rozeznat dříve pro tebe tak snadno rozlišitelnou nadpozemskou ženskost ES.

Někdy fakt nevíme, ale… Po čem opravdu toužíš (svá utajená přání, skryta tobě samotnému) snadno najdeš v různých obrazech, nastavených na ploše SVÝHO monitoru coby TAPETA! (;(;(;

aliendrone

No tak to mě NESTRAŠ!!! Od poslední aktualizace Widlí (která mi jako obvykle všechno neuvěřitelně rozjebala) totiž jako pozadí se mi zobrazuje nějaká Microsoftí kytka! (nějak není čas/síla si vrátit na plochu svoji sbírku babuchen) ;) :D :D

marci1

Ad „Drap“: Tvou odpověď jsem nesmazala, smazala jsem svou původní otázku a napsala novou (jelikož anketu již nelze změnit) na základě tvé odpovědi, že v anketě chybí „jiné“. Neobviňuj nikoho, když nevíš jak to doopravdy je. Stačí se zeptat. 🙂