Co mi to je ?

Od narozeni mi nechutna jidlo jako treba maso zelenina nudle polivky a pod,chutnaji mi pouze cukroviny a palacinky.....co mi to muze byt a co s tim ?(Nevim do ktere kategorie to dat).

Odpovědi
Keiran

nechte si zmerit cukry v krvi. Muze to byt slaba forma cukrovky. Telo si rika o to co mu chybi a pri cukrovce nezpracovava cukry ktere jsou v krvi takze mu stale chybi.
Kazdopadne kompletni biochemkou lekar nic nezkazi a treba budete moudrejsi :)