Mekel

Co mi tím chtěl říct?

Dobrý den, píšu si s jedním spolužákem ze základní školy. Nejdříve jsem si psali o škole, práci atd…
Pozvala jsem ho i ven, jestli by nechtěl jít se mnou venčit psa, ale je prý na něho teď trochu zima.
Pak se mi začal i svěřovat, říkal mi, jak ho ovlivnilo poslední chození s holkou a že má strach, aby na ni měl čas. Poděkoval mi, že se mi mohl svěřit a kdybych něco potřebovala, tak mu mám prý napsat.
Pak jsem ho chtěla seznámit s mojí kamarádkou, ale to nějak nechtěl. Já jsem ho i zeptala, jestli neví o nějakém kamarádovi, se kterým by mě mohl seznámit. Odepsal mi, že jsou prý jen na jednorázové povyražení.
A pak mi psal, že nevěděl, že někoho hledám, že jsem se o tom nezmínila. A napsal mi:,, Takže mě bys nechtěla, když bys mě šoupla kamarádce,, (a přidal smajlíka).
Co mi tím chtěl říct?

Odpovědi
NoFear

To, co tím napsal? ;)
Že by chtěl tebe. :P Anebo to řekl jen z legrace. Buď z legrace nebo má zájem. Nebo obojí, muži/kluci rádi maskují svůj zájem humorem a vtipnými narážky, které sice říkají jakoby napůl pobaveně, ale často je myslí vážně. Je to snazší.

Drap

o by tím chtěl říct? Jen se slušně zeptal a je na tobě, abys odpověděla.

Kelt

Nezáleží co, řekl, ale jak to řekl. Slova tvoří jen 7 % výpovědi, zbytek je řeč těla. Takže kam se díval, jakým to říkal tónem a pod. Když budu holce říkat, že jí miluji, ale budu sledovat letící vránu, tak přesvědčím možná nějakou mladou nánu. A když půjde se psem a bude říkat, že musí jít se psem, a bude o tom mluvit a přitom se dívat na tebe, nebo odvracet pohled a bude trochu v rozpacích, tak má zájem. Zkus si to probrat se starší kamarádkou, ta ti poradí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Kelt, v řeči těla se při neosobní komunikaci založené na psaní, přece jen špatně čte. Ještě hůř tón hlasu a kam se kdo díval. ;)

JežíšKristus

Hlavně Kelt kecá, jak mohou slova tvořit jen 7 % výpovědi? Když se s někým bavím o enumerativnosti veřejnoprávních pretenzí nebo o zásadě subsidiarity trestní represe v obecné části trestního zákoníku tak to asi těžko vysvětlím z 93 % jen pohyby těla!!

NoFear

Však jo, ale nad tím se ani napozastavuju.