Rokio

Co mi hrozí za opakované obtěžování cizí osoby?

Můžu být obviněn ze stalkingu, i kdyby to bylo jenom několikrát?

Nejlepší odpověď
nyjono

Můžeš.
A nebo můžeš dostat po papuli.

Další odpovědi
jirka F

Znal jsem jednoho takového ale ten za to nemohl prý byl nějak duševně nemocný měl ZTP/P jinak hrozí ti že na tebe někdo zavolá policii pro obtěžování nebo tě rovnou sfackuje.

elkon

Kdyby se to stalo mě, tak dostaneš do držky. Ptáš se tu stále dokola na podobné pitomosti.

aliendrone

No, pokud budeš slečnu obtěžovat až tak, že OBTĚŽKÁ, tak reálně hrozí ALIMENTY. Podrobnosti dodají naši experti v této problematice, např. Kepler, zjentek (ale nikoliv Dochy, bo se žádná ještě svědčit proti němu neodhodlala)! ;) :D :D

plebs

Pokud máš nějakou politickou funkci je vhodné odstoupit omluvit se a nechat ostříhat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.