Avatar uživatele
Kepler

Co méně obvyklého je dobré osmažit v trojobalu?

Hledám inspiraci. Zatím se omezuju jenom na vepřové i kuřecí řízky, květák, klobouky bedel, karbenátky a rybu.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, marci1, da ny, aliendrone před 1694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Slyšela jsem o smažené tlačence, ale nevím nevím, či bych do toho šla. Na smažené sýry jsou fígle, třeba obalený sýr nebo tvargle se dají na chvíli do mrazáku, než je dáš smažit, a nejlépe, aby byly kousky celé nebo z větší části potopené.
Cuketa, patizon, celer, dobrej junior, žampiony i jiné lesní houby, kdysi jsem smažila cosi zelenýho, myslím že to byl pórek. I párky se dají v trojobalu smažit.
V OL u tržnice je novej fastfood, mají hranolky a kolečka brambor, prej o 30% tuku méně, ALE v nabídce je smažený domácí sýr, lepší a chutnější jsem nejedla, nějaký masový tyčinky a rybí prsty. Kdysi jsem jsem jedla i smaženou kosmatici – květ černého bezu, není to klasický trojobal, spíš těstíčko jak na palačinky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Veliká lahůdka (nejen podle mne) jsou v trojobalu smažené syrečky, to ti řekně skoro každý. ZÁSADNÍ nevýhoda je, že to znamená mít v kuchyni smradu jak v hradu. :(

Ale že jsi to ty, tak ti prozradím svůj doteď tajný pokrm – v trojobalu smažené UTOPENCE! Tywoe, po nich bych se UŽRAL XMRTI! :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Mozzarellu 🙂

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Vatovec – pýchavka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

V USA je „deep frying“ (tedy spíš fritování = smažení za úplného ponoření do oleje) obrovský hit a neustále se vymýšlejí nové a nové věci, co se dají osmažit (všechna možná zelenina, sýry, tyčinky Mars a jiné cukrovinky apod.). Doporučuju googlit nebo použít seznam níže.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/List_of_de­ep_fried_foods

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Ty syrečky, resp. tvarůžky jsem zkusil taky, ale jen jednou. Páni, to byla ale rychna! Navíc se mi to roztékalo a trojobal opouštělo. Utopenci? Tak to by mně nikdy nenapadlo. Vyzkouším, ale jestli umřu, budu tě chodit strašit!

před 1694 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Tak to máš smůlu, fronta na mé strašení je MOOOC DLOUHÁ a protože se v ní nepředbíhá (ti před tebou by si to nenechali ani náhodou líbit a někteří z nich byli i docela drsní), kdoví, jestli by se na tebe vůbec dostalo, než natáhnu ráfy. ;) :D :D

před 1694 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek