dgfdgf

Co máte za Windows a jak byste zhodnotili Windows 10?

Odpovědi
paul1

Mám pár týdnů Windows 10. Celkem dobré, jen mi jde na nervy nahrávání fotografií do notebooku. Vyleze tam nejdřív nějaký dopravník, že jako hledá nové fotografie a jede a jede a nedá se zrušit. Potom najde fotky a zase je problém při porovnání se starým
Windows 8.1 ve fotkách hledat. Je to pomalé a komplikované, tzn. užívatelsky nepohodlné, jak se říká.

Filip84

V terminálu Windows Embedded Handheld 6.5, v notebooku Windows 10, a ano, jsem spokojený, s tím i s tím.

aliendrone

Desítky, v porovnání se sedmičkami je to šmírovací srajda. Několikanásobě větší síťový provoz, místo 20–30 procesů ti jich běží minimálně 100, spotřeba elektřiny (pokud je notes připojen k síti) NÁSOBNĚ větší (počítač POŘÁD něco dělá [fofrníky často hučí jaxviň], i když jinak nic neděláš), sockové prostředí oproti Aeru humus a zatím jsem nenašel JEDINOU výhodu, oproti sedmičkám.

elkon

Ve všech počítačích mám Win 10, v jednom verzi Pro, v druhém a v notebooku Sony Vaio verzi Home. Není s tím žádný problém, vše je otázka vhodného nastavení. Ani žádné reklamy mě neobtěžují. A rychlost není daná OS, ale záleží jaký je hardware.