Sarrow

Má smysl si instalovat Windows 8?

Uvažuji, že si nainstaluji nejnovější Windowsy, má to smysl?

Nejlepší odpověď
www

Maximálně a jako pokus pouze na tablet.
Názor

Další odpovědi
Led_

Počkala by som, kým nebude mať aspoň 1.narodeniny, kým vyrastie z kojeneckých nedostatkov. Ako novinka má ešte pomerne dosť chýb.
Predtým si pozrite názory užívateľov, recenzie odborníkov, a len tak nežne aj informácie predajcov (tí občas „zabúdajú“ napísať nedostaky), zhodnoťte to a podľa toho sa zariaďte.

Michal Kole

Mám podobný názor jako kolegyně LED dioda 🙂

Počkal bych až vyjde první service pack a až bude s ním dostupná instalačka, aby odpadli problémy rovnou při instalaci na čisto

Bedy

Žádná LED dioda neexistuje – to dioda se totiž skrývá v tom D. Takže správné je říct LE dioda nebo prostě jen LED 😉

Windows 8 jsou vizuálně hezký systém, klidně si je můžete vyzkoušet na oněch 30 dní jak píše huxa (a to je normálně legální) – při instalaci prostě nezadáte žádný klíč a pojede to v trial režimu.

Osobně Windows 8 jsou výborný systém – ale pro tablet nebo obecně dotykové obrazovky. Na počítači/notebooku špatné nejsou ale není to ono.
Osobně zastávám i pravidlo – Windows kupovat až po vydání prvního servisního balíku (Service Pack). Jinak to ještě není úplně ono – vím že známý, který si nově kupoval notebook s WIndows 8, tak tam měl problém s rozjetím některých starších programů.

Navrhuju kdyžtak si vzít nějaký starší disk (min.20GB) a tam to nainstalovat, vyzkoušet si to a uvidíte sám.

Abych to tak shnul – pokud máte Windows 7, zůstaňte u nich, máte-li Visty nebo XP, navrhuju chvilku u nich ještě vydržet a po vydání prvního Service Packu pro WIndows 8 si WIndows 8 koupit nebo si teď koupit Windows 7 a udělat čistou instalaci (ty upgrady mají často problémy).

huxa

To bude nejlepší, jestliže posoudíš sám. Být tebou, vytvořím si na disku další oddíl a sem nainstaluji stažený Windows 8 (tušímže i u něj je 30 denní trial verze, poté si budeš muset ho zakoupit). Jestliže trial verzi neposkytuje, moc se omlouvám, ale kromě „warezáckého“ postupu a zapůjčení PC, na kterém je Win 8, mě nic jiného nenapadá.

Led_

Bedy, nekazte Michalovi jeho ilúziu dobrého vtipu. Tak sa tešil, keď to písal. Je to lepšie, než keby napísal Le Dioda :)