Miroslavst

Co máte k večeři?

Co máte dnes k večeři?
Já si tu právě bužíruju obložený talíř: Dva druhy salámu, rajčata, paprika (kurnik ta pálí), okurek, romadur (to asi večer nic nebude) a rohlíky.
Co večeříváte vy?
Telou nebo studenou večeři nebo co dům dá.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Gnocchi s restovaným kuřecím a sýrovou omáčkou.
Asi jsme rozmazlení, ale děláme si většinou teplé večeře každý den. Se střídáme u plotny, tak to není taková otrava a zátěž.

Další odpovědi
ten který je

Já momentálně nyní ukusuju sýr – blatácké zlato a zapijím sklenkou italského vína.

rynek878

Dal jsem si jenom štamprdličku moravské slivovičky na trávení a pro dnešek jsem už zkončil,mé tělo má z čeho trávit.

Jahoda

Někdy má večeři teplou, někdy studenou. Jak chci.

Momentálně večeřím grilované kuřecí maso 😛 Potom přijde na řadu rohlík s máslem a se zeleninou. A pak bude snídaně 🙂

panenka

Dnes máme Miroslave k večeři Pizzu.

elektrikář

Já jsem vařil drůbeží rizoto obral kuře z polévky, přidal smaženou cibulku a hodně koření, a zamíchal do rýže. Není to špatné i z tuňákem.

martina1

My máme většinou večeři studenou,nebo dojídáme oběd.Dneska jsme měli opékačky brambory-na osmaženou cibulku nakrájím uzené a brambory a je večeře.Jindy dělám třeba smaženky a různé saláty.V zimě většinou polévky.Ale vyhrává chleba s čímkoli.Obložený talíř máme většinou při nějaké lepší příležitosti,

Bunnik

Obědvala jsem pozdě, tak k večeři mám jen bílé hroznové víno…

Rada.012

udelal jsem jsi bramboracek na to extra super palivou salzu a opecenej salam kterej malem letel s okna :( ale jinak proste lahoda.

aramah

Já vlastně večeřím v pět hodin,krajíček černého chleba, sýr a čaj. ˇA rychle musím pryč z těchto stránek nebo zruším svou dietu.

BEAES

Smažené kedlubny s novým bramborem + rajčata…ale byl to spíše pozdní oběd, večer už jen dietní chlebíčky-polystyren.

FOG

To ja teprve budu veceret.Polevku od vcerejka,varil jsem opet bramboracku,na kterou jste m tady pred mesicem navnadili.Jiz po treti.
A pak spiz na grilu s opekanym bramborem.
Czechvar dosel a tak na zapiti Corona extra.

kyklopfalo

Grenadýrský pochod heč

lorja

Dnes máme k večeři pečené makrely s chlebem a čerstvou zeleninou.Raj­če,paprika,oku­rek a na co má kdo chuť.Dospěláci ještě sklenku dobrého vína.

kyklopfalo

Dneska syn vaří grenadýrský pochod.Už se moc těším

Miroslavst

Bumbesi: To kuřecí a sýrovou omáčku si dokážu představit, ale to Gnocchi teda nevím co máš.
Aby to nebyl nějakej ten ksindl fujtablovej jak říkala Kelišová :D:D

Miroslavst

Rynku878: Tvůj úsměv nasvěčuje tomu,že to nebyla jedna štamprlička :D

rynek878

To je pravda na té fotce jsem jich měl pět,ha,ha,ha.

Miroslavst

Rynku878: Tvůj úsměv nasvěčuje tomu,že to nebyla jedna štamprlička :D

Miroslavst

Ten který je: A jak dlouho takhle večeříš? Já jen pro představu v jaké jsi náladě. A budeš večeřet dlouho?

ten který je

No sýr pomalu dochází ale vína je zatím stále dost.Nebudu to přehánět mám v plánu jít dnes o něco dříve do hajan…to si ale říkám každý večer a stejně budu čučet na otázky do půlnoci.:-)

Miroslavst

Nemáš náhodou dnes čučet na oblohu? :D:D

ten který je

Tady je to lepší.;-)

Miroslavst

Bunniku ptal jsem se na večeři a ne na mlsání. Hrozny není večeře.