Miroslavst

Co máte dnes k obědu?

Tak na čem si dnes pochutnáte u oběda?
Já budu mít (teda my budeme mít) jitrničku se zelím a bramborem.

Nejlepší odpověď
HerbiG

kureci rizek s bramborovym salatem :)

Další odpovědi
BEAES

Já, protože jsem sama doma, mám zelňačku od včera a jako druhé si udělám těstovinový salát, maso bude až zítra.

ten který je

Boršč a kuře s bramborovou kaší.

Jahoda

Pórkovou polévku a guláš 😛

Klarisa

Kuře na šlehačce s brambory,žampiony a sýrem.Vše dohromady se dělá v troubě.

deny555

Opékané brambůrky,smažený sýr s tatarkou.

panenka

francouzká polévka flamendr hranolky

Vikičistič

My máme dneska pejska s rýží.

Michal

Vepřové medailonky s rýží,polévku zeleninovou.

Nuk nuk

Klasický vepřový řízek s bramborem. Dnes nic extra :)

Vicki

Plněný bramborák.

Džanička

Dnes jsem smažila jogurtové řízky s bramborovou kaší a červenou řepou.

holčička

Zapečené brambory s kotletkou a polité šlehačkou.Mnam.

jarm

Zítra se chystám na kuřecí závitky se šťouchanými bramborami. Alespoň do závitků spotřebuji všechny zbytečky z lednice, včetně unavené papriky.