mandiice

Co máte dělat, když vyhrajete pomocí losu nebo ve sportce větší obnos?

Treba kdyz vyhrajete rentiera a nechcete, aby vas nekdo treba okradl nebo tak, kam mate jit nebo komu volat?

Nejlepší odpověď
annas

Vyzvednout si výhru podle dispozic na losu. Snad víte, kolik jste vyhrála.

Sportka i Rentiér – zeptejte se tam, kde jste sázenku podala. Řeknou vám, kam se máte obrátit, na místě vyplácejí výhry jen do určité výše.

Jinak Sazka uvádí „Výplata vyšších výher se řídí jednotlivými herními plány“
Takže se domluvíte, kam vám peníze pošlou.

https://www.saz­ka.cz/centrum-podpory/losy-a-hry/kde-si-mohu-vyzvednout-vyhru

Další odpovědi
GM

Hlavně to vydržet a nikomu se nechlubit.

Brblal

Kdyby se mi to stalo, tak si to nechám poslat na svůj účet u mojí banky a vložím na spořící účet. Procenta jsou nízká, ale alespoň bych to měl v bezpečí (v bance).

Kdyby to nešlo, zavolám kamarádovi, co má zbrojní průkaz, aby si vzal pistoli a doprovodil mě od vyzvednutí výhry až do mojí banky. On umí střílet velmi dobře, je to jeho hobby.

Samozřejmě bych se tou výhrou nikde nechlubil.

quentos

Rentiér je člověk, který žije z renty. Jak můžete „vyhrát rentiéra“? Nesmysl.

marci1

Tázající měla na mysli zřejmě losy „Rentiér“. 🙂
https://www.saz­ka.cz/losy/sti­raci-losy/rentier