Šendy1999

Co mám nakreslit, když nevím co?

Rád bych něco nakreslil, ale nevím co.

Odpovědi
MacChill

Abstrakci, myšlenkové pochody…

anonym

Kosočtverec!

anonym

Máš dvě možnosti: buď nekreslit nic (není nápad=není kresba)
nebo nakresli třeba svoji „náladu“

anonym

já mám takovou úchylku, když telefonuju, kreslím si u toho a když je po rozhovoru, nestačím se divit, co jsem to vytvořila 🙂

Lukasy

Ja jen tak čmaram nějake klikyháky a když se to začne něčemu podobat tak to pak z toho vytvořim

Dračice

mistrovské dílo

Anka1597

Na první věc, co pomyslíš. Něčí portrét. Nebo jak tady někteří psali: své pocity, náladu → přenést to do nějaké jiné postavy.

salsa verde

tady si najdi nějaké inspirace www.buresart.cz a pak mi pošli nějakou fotku co jsi namaloval.