Můžete zkusit kurz kreslení pravou hemisférou – absolventi kreslí velmi pěkně.
|
0
před 6048 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
zkus namalovat prvne dum a pak zahradku a kdyz se ti to povede tak namaluj co te napadne
|
0
před 6048 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Mě inspirují děti – pořád chtějí vytvářet omalovánky, ty
kupované je ani zdaleka tolik nebaví. Nebo chtějí, ať maluji, a oni
hádají, co (mají to jako soutěž).
Docela hezké návody jsou tady http://www.marinka.cz/jak-se-kresli-zviratka
| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |