Jak se naučit kreslit

Ahoj mám takový problém, vždy když se snažím něco nakreslit tak sednu k papíru a nic mě nenapadá a když už jo tak prostě nevím jak to nakreslit.Můžete mi stím poraďit?

Odpovědi
LuciJe

Můžete zkusit kurz kreslení pravou hemisférou – absolventi kreslí velmi pěkně.

polarka.51

zkus namalovat prvne dum a pak zahradku a kdyz se ti to povede tak namaluj co te napadne

Hanka_BM

Mě inspirují děti – pořád chtějí vytvářet omalovánky, ty kupované je ani zdaleka tolik nebaví. Nebo chtějí, ať maluji, a oni hádají, co (mají to jako soutěž).
Docela hezké návody jsou tady http://www.ma­rinka.cz/jak-se-kresli-zviratka